Strona główna Reklama
 

Reklama

O serwisie zdrowezywienie.edu.pl
zdrowezywienie.edu.pl jest serwisem skierowanym zarówno do osób dorosłych w każdym przedziale wiekowym jak i do dorastającej młodzieży. Od roku 2003 roku zajmujemy się opisywaniem zagadnień związanych ze zdrowym odżywianiem, odchudzaniem i dietetyką.


Serwis zdrowezywienie.edu.pl w liczbach
Dobre pozycje w wyszukiwarkach internetowych powodują, że trafia do nas duża część osób poszukujących w internecie informacji o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu i dietetyce.


Oferta i kontakt w sprawie reklamy
Oferujemy reklamę w oparciu o model płatności Flat Fee (FF). Opłata stała - ustalona kwota za emisję reklamy w ustalonym okresie, niezależnie od liczby oglądających reklamę ani ich reakcji na reklamę. Minimalny okres emisji reklamy to 1 miesiąc. Minimalna wartość zamówienia wynosi 300 zł netto. Aktualne statystyki strony dostępne są na życzenie klienta.

Aby uzyskać więcej informacji oraz ceny prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym:


zdrowezywienie@interia.pl
Formy reklamy
Aby pomóc Ci dotrzeć do nowych klientów, oferujemy następujące formy reklamy:

1. Reklama bannerowa
2. Artykuł sponsorowany
3. Link sponsorowany

1. Reklama bannerowa
Prostokątny lub kwadratowy banner reklamowy, w jednym z wybranych formatów: JPG, GIF, SWF (Flash), o rozmiarze pliku nie większym niż 35kb, umieszczony na wszystkich stronach serwisu (z wyjątkiem strony z wynikami wyszukiwania). Kliknięcie w banner powoduje automatyczne przejście na określoną stronę www lub inne miejsce, wcześniej określone przez klienta. Oferujemy 4 miejsca na stronie na umieszczenie bannerów (Długi banner, Banner, Mały banner, Banner - wieżowiec). Dokładne rozmieszczenie reklam oraz ich maksymalne wielkości w pliku graficznym na dole.

2. Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany umieszczony na stronie głównej lub na wszystkich stronach serwisu (z wyjątkiem strony z wynikami wyszukiwania), z tekstem bez spacji maksymalnie do 12 tys. znaków, maksymalnie 2 obrazki w formacie JPG i/lub GIF o łącznym rozmiarze obrazków nie większym niż 35kb, maksymalnie 5 odnośników hipertekstowych. Artykuł powinien nawiązywać do tematyki zdrowe odżywianie, odchudzanie, dietetyka, żywność. Rozmieszczenie artykułu sponsorowanego w pliku graficznym poniżej.

3. Link sponsorowany
Link sponsorowany umieszczony na stronie głównej, z tekstem bez spacji maksymalnie do 20 znaków. Według reguł SEO (pozycjonowania) zaleca umieszczać się link na stronie głównej serwisu ze względu na potencjalnie najkorzystniejszy Page Rank (PR) strony i Alexa Rank strony. Zaleca się również minimalny okres emisji linku 3 miesiące. Rozmieszczenie linków sponsorowanych w pliku graficznym poniżej.


Rozmieszczenie reklam